Výprodej skladových zásob. Slevy až 75%. Přejít na VÝPRODEJ
Vyhledat zboží
Eshop
O nás

Firma PEDOM byla založena roku 1996. Od tohoto data se věnujeme opravě kol, prodeji jízdních kol, komponentů a cyklistického vybavení.

V roce 2011 jsme se díky kvalitě služeb a zvyšující se přízni zákázníku rozhodli přeštěhovat do větších prostorů. Dále jsme rozšířili nabídku komponentů, cyklistického vybavení a nové značky jízdních kol. Od roku 2011 jsme výhradními distributory jízdních kol značek GHOST a LAPIERRE pro jihlavský region.

V roce 2011 máme i ke kamenné prodejně webovou prezentaci a e-shop.

V roce 2017 došlo k vytvoření nového moderního webu.

Od roku 2021 jsme do naší nabídky zařadili jízdní kola PELLS.

Na prodejně najdete široké zastoupení jízdních kol značek GHOST a PELLS které jsme se rozhodli nabízet v největší míře. K tomu nás vedl nadherný design, kvalitní zpracovaní, výborný poměr cena / výbava a inovativnost těchto značek. Tyto atributy potvrzují každoročně tisíce spokojených zákazníků.

Ke kolům zakoupených u nás děláme první garanční prohlídku ZDARMA. Dále provádíme veškerý servis kol zakoupených u nás i v jiných prodejnách. A to pro kola jakéhokoliv stáří.

Snažíme se stále zlepšovat naše služby. Naši mechanici se pravidelně učastní seminářů a školení v ČR i zahraničí.

Momentálně nabízíme jízdní kola, komponenty a vybavení ke kolu od spousty renomovaných cyklistických značek, jejichž přehled naleznete v sekci Značky

Ceny na e-shopu a v prodejně se mohou lišit. Pokud chcete zboží zakoupit za cenu, která je uvedena na e-shopu, proveďte objednávku přes e-shop a vyberte možnost "Osobní vyzvednutí na prodejně".

Těšíme se na Vaši návštěvu. PEDOM

Foto kamenné prodejny: