Výprodej skladových zásob. Slevy až 75%. Přejít na VÝPRODEJ
Vyhledat zboží
Eshop
Dodání

Dopravní službou - Toptrans

Zboží vám zašleme Dopravní službou - Toptrans. Zboží bude kompletně sestaveno a seřízeno a poté rozebráno(např. u Jízdního kola - přední kolo, řídítka, sedlovka se sedlem), aby se vešlo do krabice. Po obdržení zboží je potřeba takto seřízené a rozebrané zboží sestavit(např. u Jízdního kola, řádně nasadit a utáhnout přední kolo do vidlice, nasadit a utáhnout řídítka a sedlovku). Po ujetí 100 až 150km nebo do jednoho měsíce je potřeba provést garanční prohlídku, která je u nás zdarma.

Před převzetím objdenávky od dopravce, řádně zkontrolujte zásilku zda nejeví známky poškození. Pokud ano, sepište s dopravcem protokol o škodě. Pokud zjistíte poškození zboží po rozbalení, informujte nás a uschovejte krabici včetně výplní.

 • Cena za dopravu a balné službou Toptrans v rámci České republiky u objednávek do 10 000 Kč činí 239 Kč.
 • Doprava a balné službou Toptrans v rámci České republiky u objednávek nad 10 000 Kč je ZDARMA. - Nevztahuje se na individuální nabídky.

Zásilku nelze platit platební kartou.

Osobní vyzvednutí v Balíkovně

Cenově dostupné dodání pro objednávky o rozměrech do 50x50x50cm a hmotnosti do 15kg. Objednávka bude doručena na Vámi vybranou Balíkovnu. Balíkovny najdete na poštách nebo u externích partnerů České pošty po celé České republice. Seznam všech Balíkoven naleznete na www.balikovna.cz.

 • Pro vyzvednutí zásilky stačí zadat kód, který obdržíte formou SMS. Ta vám přijde v okamžiku uložení vaší zásilky do Balíkovny.
 • Zásilka pro vás bude ve vámi vybrané Balíkovně připravena po dobu jednoho týdne. Vyzvednout ji může i blízká osoba.
 • Neváhejte využít přednostního odbavení na poštách.
 • Službu Balíkovna pro dodání nelze využít u objednávek obsahujících jízdní kolo nebo jiné nadrozměrné objednávky přesahující rozměry 50x50x50cm nebo hmotnost 15kg.
 • Cena za dodání a balné službou Balíkovna v rámci České republiky u objednávek do 10 000 Kč činí 65 Kč.
 • Dodání a balné službou Balíkovna v rámci České republiky u objednávek nad 10 000 Kč je ZDARMA. - Nevztahuje se na individuální nabídky.

Osobní vyzvednutí na prodejně Fritzova 16, Jihlava

Zboží si můžete vyzvednout v prodejně Fritzova 16, Jihlava, po oznámení o připravené objednávce.

Zboží bude rezervováno 5 pracovních dní od vyrozumnění emailem o připraveném zboží.

Platba

  Bankovním převodem - předem

  Platbu je nutné provést předem. Zboží bude zasláno po obdržení dané častky na učet s daným variabilním symbolem. Proto je nutné při platbě zkontrolovat správnost čísla účtu a variabilní symbol. Číslo účtu a váš variabilní symbol vám bude zaslán e-mailem. Doba dodání je započtena od připsání dané částky na náš účet. Při platbě nebo složení zálohy přes bankovní účet bude při vyzvednutí na prodejně požadován doklad totožnosti.

  V hotovosti při převzetí objednávky

  • V hotovosti na prodejně - při osobním vyzvednutím objednávky

   Až bude zboží připraveno k odběru, bude vám zaslán email, že máte zboží připravené na prodejně. Objednávku zaplatíte při vyzvednutí.

  • Dobírkou - při převzetí zboží od dopravce

   • Cena za platbu dobírkou - 20 Kč.
   • Cena za platbu dobírkou u objednávek nad 10 000 Kč je ZDARMA. - Nevztahuje se na individuální nabídky.

   Zboží zaplatíte dopravci při převzetí zboží v hotovosti. Objednávky nelze platit platební kartou.