Dodání

Dopravní službou - DPD

Zboží vám zašleme Dopravní službou - DPD. Zboží bude kompletně sestaveno a seřízeno a poté rozebráno(např. u Jízdního kola - přední kolo, řídítka, sedlovka se sedlem), aby se vešlo do krabice. Po obdržení zboží je potřeba takto seřízené a rozebrané zboží sestavit(např. u Jízdního kola, řádně nasadit a utáhnout přední kolo do vidlice, nasadit a utáhnout řídítka a sedlovku). Po ujetí 100 až 150km nebo do jednoho měsíce je potřeba provést garanční prohlídku, která je u nás zdarma.

Zásilku nelze platit platební kartou.

Před převzetím objdenávky od dopravce, řádně zkontrolujte zásilku zda nejeví známky poškození. Pokud ano, sepište s dopravcem protokol o škodě. Pokud zjistíte poškození zboží po rozbalení, informujte nás a uschovejte krabici včetně výplní.

 • Doprava službou DPD v České republice u objednávek do 10 000 Kč činí 140 Kč.
 • U objednávek nad 10 000 Kč je doprava v ČR ZDARMA. - Nevztahuje se na individuální nabídky.
 • Doprava službou DPD na Slovensko činí 360 Kč.
 • Při výměně zboží bude účtováno přepravné 140,- Kč

Osobní vyzvednutí na prodejně Komenského 43, Jihlava

Zboží si můžete vyzvednout v prodejně Komenského 43, Jihlava, po obdržení e-mailu o připravené objednávce. Zboží je kopmletně složeno a seřízeno k okamžitému použití.

Zboží bude rezervováno 5 pracovních dní od vyrozumnění emailem o připraveném zboží.

Platba

  Bankovním převodem - předem

  Platbu je nutné provést předem. Zboží bude zasláno po obdržení dané častky na učet s daným variabilním symbolem. Proto je nutné při platbě zkontrolovat správnost čísla účtu a variabilní symbol. Číslo účtu a váš variabilní symbol vám bude zaslán e-mailem. Doba dodání je započtena od převedení dané částky na náš účet.

  V hotovosti při převzetí objednávky

  • V hotovosti na prodejně - při osobním vyzvednutím objednávky

   Až bude zboží připraveno k odběru, bude vám zaslán email, že máte zboží připravené na prodejně. Objednávku zaplatíte při vyzvednutí.

  • Dobírkou - při převzetí zboží od dopravce

   Zboží zaplatíte dopravci při převzetí zboží v hotovosti. Objednávky nelze platit platební kartou.